Substancja czynna: Acetylsalicylic acid+Etenzamide+Caffeine

Substancja
czynna
Nazwa
preparatu
Zawartość
opakowania
Poziom
odpłatności
Dopłata
pacjenta
Cena
pełnopłatna
Acetylsalicylic acid; Etenzamide; Caffeine Etopiryna - tabletki od bólu głowy tabl.(300 mg+100 mg+50 mg) - 10 szt. 10 szt. 100% 3,33 PLN 3,33 PLN
Acetylsalicylic acid; Etenzamide; Caffeine Etomar tabl.(300 mg+100 mg+50 mg) - 6 szt. 6 szt. 100% 1,59 PLN 1,59 PLN
Acetylsalicylic acid; Etenzamide; Caffeine FluControl Symptom tabl.(300 mg+100 mg+50 mg) - 10 szt. 10 szt. 100% 5,90 PLN 5,90 PLN
Acetylsalicylic acid; Etenzamide; Caffeine Etopiryna - tabletki od bólu głowy tabl.(300 mg+100 mg+50 mg) - 30 szt. 30 szt. 100% 9,50 PLN 9,50 PLN
Acetylsalicylic acid; Etenzamide; Caffeine Etopiryna - tabletki od bólu głowy tabl.(300 mg+100 mg+50 mg) - 50 szt. 50 szt. 100% 14,56 PLN 14,56 PLN
Strona 1/1. Wszystkich preparatów: 5
< > Wróć do Indeksu preparatów