Substancja czynna: Acetylsalicylic acid+Paracetamol+Caffeine

Substancja
czynna
Nazwa
preparatu
Zawartość
opakowania
Poziom
odpłatności
Dopłata
pacjenta
Cena
pełnopłatna
Acetylsalicylic acid; Paracetamol; Caffeine Etopiryna Extra tabl.(250 mg+200 mg+50 mg) - 10 szt. 10 szt. 100% 6,32 PLN 6,32 PLN
Acetylsalicylic acid; Paracetamol; Caffeine Etopiryna Extra tabl.(250 mg+200 mg+50 mg) - 20 szt. 20 szt. 100% 10,90 PLN 10,90 PLN
Strona 1/1. Wszystkich preparatów: 2
< > Wróć do Indeksu preparatów