Substancja czynna: Acetylsalicylic acid+Phenylephrine bitartrate

Substancja
czynna
Nazwa
preparatu
Zawartość
opakowania
Poziom
odpłatności
Dopłata
pacjenta
Cena
pełnopłatna
Acetylsalicylic acid; Phenylephrine bitartrate Polopiryna Zatoki proszek doustny(500 mg+15,58 mg) - 6 saszetek 6 saszetek 100% 11,06 PLN 11,06 PLN
Strona 1/1. Wszystkich preparatów: 1
< > Wróć do Indeksu preparatów