Previsit.ai

Previsit.ai

Twórca "Bartosza" tworzy nowe rozwiązanie dla lekarzy, które ma na celu usprawnienie codziennej pracy, podobnie jak w przypadku bartoszmowi.pl.

Nowe narzędzie jest oparte na sztucznej inteligencji. Jako lekarz, możesz zaprosić swojego pacjenta do wykonania "prewizyty". Pacjent otrzyma SMS-em lub e-mailem specjalny link, po otworzeniu którego rozpocznie się rozmowa ze specjalnie przygotowanym asystentem.

Asystent w grzeczny i empatyczny sposób rozmawia z pacjentem, zbierając informacje dotyczące powodu wizyty, aktualnych objawów, przebytych chorób, przyjmowanych leków. Możesz też zdefiniować, jakich informacji chciałbyś się dowiedzieć przed wizytą. System działa w 22 językach i jest dostosowany do ponad 50 specjalizacji medycznych i paramedycznych. Po zakończonej rozmowie otrzymasz raport, który zawiera wszystkie informacje przedstawione przez pacjenta w ustrukturyzowany sposób, tak aby móc wykorzystać go w trakcie wizyty lub umieścić w dokumentacji medycznej.

Celem narzędzia nie jest zastąpienie wywiadu lekarskiego, ale jego usprawnienie. W pierwszych testach lekarz zyskuje między 15-30% czasu w trakcie wizyty, a także zwiększa jakość informacji i zaangażowanie pacjenta. System ten jest też bardzo pozytywnie oceniany przez pacjentów, którzy chcą być lepiej przygotowani do wizyty, a także mieć pewność, że lekarz ma wszystkie informacje, które są dla niego ważne. Previsit może być też zintegrowany w prosty sposób z oprogramowaniem medycznym.

System został stworzony od podstaw z troską o dane osobowe i prywatność. Żadne dane wrażliwe nie są przesyłane do zewnętrznych serwerów, a wszystkie dane są szyfrowane. Previsit działa na serwerach w Europie. Pacjent nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, a wszystkie informacje są przechowywane i przetwarzane są w sposób zgodny z RODO.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o nowym projekcie, odwiedź previsit.ai.

Jeśli chcesz dołączyć do wąskiego grona lekarzy którzy są zaangażowani w rozwój previsit.ai, wypełnij ten formularz, a skontaktujemy się z Tobą, a także otrzymasz darmowe prewizyty.