Substancja czynna: Diphenhydramine hydrochloride
| Substancja czynna |
Nazwa preparatu |
Zawartość opakowania |
Poziom odpłatności |
Dopłata pacjenta |
Cena pełnopłatna |
|---|---|---|---|---|---|
| Diphenhydramine hydrochloride | Nodisen tabl.(50 mg) - 8 szt. | 8 szt. | 100% | 23,92 PLN | 23,92 PLN |
| Diphenhydramine hydrochloride | Luminastil tabl.(50 mg) - 10 szt. | 10 szt. | 100% | 28,17 PLN | 28,17 PLN |
| Diphenhydramine hydrochloride | Senolek kaps. miękkie(50 mg) - 8 szt. | 8 szt. | 100% | 23,40 PLN | 23,40 PLN |